Klanten zeer tevreden over diensten Loyalis

Uit onderzoek van het Verbond van Verzekeraars blijkt dat klanten erg tevreden zijn over de diensten van Loyalis. Loyalis scoort opvallend goed onder klanten die een uitkering ontvangen; zij geven een 7,8 voor de service. Het gemiddelde cijfer is een 6,9. Daarmee laat Loyalis de concurrentie achter zich. Ook de algemene waardering is met een 7,3 hoger dan het gemiddelde van 7,1.

Luud Mesters, Directie Loyalis: “Het invullen van onze belofte aan klanten wordt goed gewaardeerd. Wij zullen ons uiterste best blijven doen hier ook in de toekomst op een goede wijze invulling aan te geven.
Beloftes maken immers schuld. Op onze prestatie zijn wij bijzonder trots. Dit neemt niet weg dat wij blijven streven naar verdere verbetering voor onze klanten.”

Meer informatie

Lees meer op de website van het Verbond van Verzekeraars.

Datum: 16-12-2010


   


 
APG groep